Bezpečnost města

Co je projekt Bezpečné město?

Hlavní naší myšlenkou v projektu Bezpečné město Kolín je úzká spolupráce mezi městem Kolín, Policií ČR a Městkou policií Kolín při řešení bezpečnostních problémů na území města Kolína ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Kolín rozdělen na 5 územních částí - do každé byla přidělena městská policistka a nově k ní bude přiřazen i městský zastupitel, oba dohromady mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přiděleném okrsku města.

Cílem tohoto našeho projektu „Bezpečné město“ je faktické zvýšení bezpečnosti občanů a návštěvníků města Kolín. Přínos projektu pro občany je v jasném specifikování odpovědných pracovníků za jejich bezpečnost v konkrétních lokalitách města a zjednodušení vzájemné komunikace s odpovědnými institucemi při řešení každodenních problémů.
V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "své" strážnici nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
POLICIE ČR - kariéra PÁTRÁNÍ - ODKAZY

“Děláme Kolín
bezpečný”

 
 
 

Odběr novinek


Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...
  Celkový počet uživatelů: 1113907 |